Morena merr vëmendjen e kalimtarëve teksa pozon pranë veturave super-luksoze

Morena theksoi fizikun në foton e fundit.

Morena Taraku përmes postimeve të ndryshme mban vazhdimisht të informuar fansat për çdo të re rreth saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar një fotografi, ku shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër vjollcë e me plot shkëlqim.

Në atë fustan, ajo vuri në pah gjoksin dhe këmbët seksi, ndërsa dukej në formën më të mirë të mundshme.

Prapa saj gjendeshin makinat e markave të njohura, por e gjithë vëmendja ishte tek poza tërheqëse e saj.

Kujtojmë se kënga e fundit e Morena Tarakut titullohet “Bad Girl” dhe erdhi në bashkëpunim me Stresin.