Momenti kur Beatrix takohet me tezën e saj Albërije Hadërgjonaj

Vëllai i madh ka surprizuar thuajse githë banorët në përjashtim të Meridianit dhe Beniadës, shkruan lajmi.net.

Pasi pamë surprizat e banorëve tjerë në fund ishte radha e Beatrixës e cila u takua me një person mjaft të veçantë.

Tezja e saj Albërija hyri në BBV për t’i argëtuar banorët, ku ajo dhe Trixa kënduan së bashku kënëgën “Asnjëherë”./Lajmi.net/