Modelen ruse e kap “mësyshi” e thyen këmbën në dy vende

Don Xhoni dhe modelja ruse, kanë konfirmuar ribashkimin përmes klipit të fundit të reperit ku shfaqet edhe Ariana.

Ky zhvillim bëri shumë bujë, shoqëruar me të gjitha veprimet që modelja ruse Ariana Lirey bëri në Instagram, shkruan lajmi.net.

E duket se e ka kapur “mësyshi”, pasi ajo thyer këmbën në dy vende.

Këtë ajo e ka zbuluar përmes rrjeteve sociale.

Ariana ka bërë të ditur se është duke e pritur kohën e operimit./Lajmi.net/