Miranda Hashani po vjen me këngë të re

Këngëtarja Miranda Hashani, përmes rrjeteve sociale bëri të ditur se po sjell këngë të re.

Kënga titullohet “Mos ik”, ndërsa tekstin e saj e ka shkruar Valerina, kurse muzikën e bëri Afrim Macula.

“Shpejt klipi “Mos ik”
Një këngë me shumë emocion e shkruar me nota nga miku im Afrim Macula dhe teksti me plot ndjenja Valerina.
Realizuar në studion e Artan Bakiut.
Produksioni “Fabrika”.
Hair & Makeup artist Armend Ramadani.
Ju faleminderit të gjithëve që patët durimin të ma degjoni fjalën 😊”, ka shkruar Miranda.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur këtë herë kjo artiste.