Mihrija e teston veten edhe si modele

Ka vite që kur Mihrije Braha i është bashkangjitur skenës muzikore.

Me këngët dhe stilin e saj që nga ajo kohë ka rrëmbyer qindra e mijëra zemra fansash, duke u shndërruar në një emër të kërkuar e mjaft të pëlqyer, shkruan “Kosovarja”.

Viteve të fundit i është bashkuar bashkëshortit të saj për të drejtuar së bashku emisionin e tyre më të ndjekur “Odeon”.

 

Por, Mihrija nuk u ndal me kaq. Ajo jo rrallë herë godet me foto të ndryshme që poston në rrjetet sociale, duke treguar se mosha nuk po ia lë as shenjë.

Pos si këngëtare, e moderatore tani edhe si modele./Kosovarja/.