Melinda publikon me videoklip këngën “Karma”

Melinda Ademi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Karma” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip ku ajo vjen tejet atraktive.

Tekstin e këngës e ka shkruar vet reperja Ademi në bashkëpunim me Tonic dhe Denk, teksa për ‘beatin’ është kujdesur Tonic, Dj Bannzz, ESBeatz.

Kënga të cilën fansat e prisnin me padurim e gjeni tashmë në kanalin zyrtar në Youtube./Lajmi.net/