Me stil të viteve ’90-ta, Nora Istrefi vjen sensuale në fotosesionin e ri

Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i saj më i ri.

Këngëtarja kësaj radhe zgjodhi të vishej me stil të viteve 90-ta dhe dukej tejet atraktive në xhaketë të zezë.

Teksa pozoi e ulur në tavolinë, Nora vuri në plan të parë këmbët seksi dhe gjoksin.

Kujtojmë se Nora Istrefi ditët e para të këtij viti i kaloi në pushime në Bullgari, ku u shoqërua nga vajza Renee, ish-bashkëshorti i saj Robert Berisha, motra Era, si dhe miqtë e tyre.