Me flokë bishtpëllumb, publikohet fotoja e këngëtares Poni në moshën 18-vjeçare

Poni prej vitesh është pjesë e tregut muzikor shqiptar dhe vazhdon të mbetet ende një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Jetën e saj private është përpjekur ta mbajë gjithmonë larg vëmendjes së mediave prandaj ne dimë shumë pak për të. Se fundmi kemi marrë vesh përmes “Instagramit” të saj se ajo ka një djalë.

Mesa duket ditën e djeshme Poni është bërë shumë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit një foto kur ajo ishte në moshën 18 vjeç dhe flokët i kishte prerë me modelin e përhapur të asaj kohë “bishtpëllumbi”.

Këngëtarja nuk paska ndryshuar shumë dhe vazhdon të ruajë po të njëjtën bukur.