‘Më fal, më fal!’/ I shkon për ta puthur , Young Zerka ‘zbërthen’ Marinën, moderatorja: Syri i keq (Video)

Këngëtari Young Zerka ka qënë i ftuar në emisionin “Klanifornia” ku edhe ka folur për jetën e tij privat dhe atë profesionale.

Mirëpo sapo ka hyrë në skenë Young Zerka ka shkaktuar një incident duke i hequr vëthët nga veshi moderatores së emisionit Marina Vjollcës. Situata e sikletshme është kaluar më të qeshura nga të dyja palët, të cilat i kanë vënë fajin syrit të keq.