Martohet çifti i famshëm i rrjeteve sociale, Njomza e Rinori

Çifti i famshëm i rrjeteve sociale, Njomza dhe Rinor sot kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

E në rrjetet sociale kanë filluar të qarkullojnë foto të ndryshme nga ceremonia e dasmës, shkruan lajmi.net.

Sipas pamjeve dasma shihet se po realizohet në njërin nga restorantet luksoze në Kosovë.

Ndryshe, videot e dyshes kishin marrë vëmendjen e publikut gjatë periudhës së pandemisë. /Lajmi.net/