Marina mbulohet gjatë vizitës në xhaminë “Sheikh Zayed”

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po shijojnë pushimet në Dubai, ku edhe po vizitojnë vendet turistike atje.

Së fundi, moderatorja ka postuar disa imazhe nga vizita që ajo dhe Geti ia bënë xhamisë më të madhe në Abu Dhabi, Sheikh Zayed.

Marina ishte veshur në të zeza, teksa flokët i kishte mbuluar me një shami me të njëjtën ngjyrë.

Përveç saj, Geti ishte veshur si sheik gjatë kësaj vizite.