Marina duket mahnitëse në të zeza

Marina Vjollca ka publikuar një seri fotografish në profilin e saj në Instagram, ku duket e mrekullueshme në një fustan të zi.

Bukuroshja vazhdon të mahnitë publikun shqiptar me paraqitjet e saj në emisionin ‘Klanifornia’, me veshjen e përzgjedhur dhe stilin e flokëve ajo duket mjaft tërheqëse.

Sa i përket jetës private, lidhja bashkëshortore e saj me Getin është duke shkuar për mrekulli përkundër spekulimeve që dyshja ‘kinse’ po mendojnë ndarjen.