Majk: Jep respekt nëse dëshiron ta fitosh respektin e të tjerëve

Majk e ka publikuar një foto të re dhe i ka shkruar disa fjalë pranë saj.

Reperi Majk e ka publikuar një foto të re në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net.

Pranë postimit ai ka treguar se si mendon që duhet të sillemi me njerëz për ta fituar respektin dhe dashurinë e tyre.

“Sillu me njerz qysh ti ki qef ata mu sill me ty , jep dashni ne ven te urrejtjes , jep kompliment nven te kritikes , jep respekt nese don me fitu respektin e tjerve , zgjedhe modestin para menemadhsis e injorances, arroganca , urrejtja , vetbesimi i teprum n2020 jon qasje e gabume qe tqojn drejt ni fundit shum keq … 🤷‍♂️ zgjedhe vet…”, ishin fjalët e reperit.