Mahmut Ferati dhe Vjollca Selimi me potpuri këngësh në prag të 2020-ës

Duket qenë se jemi në prag të vitit të ri 2020, emra të njohur të estradës kanë sjell projekte të reja muzikore dhe kanë marrë pjesë në programe festive ku i kanë kënduar ato, shkruan lajmi.net.

Disa prej tyre kanë preferuar të këndojnë potpuri, njësoj edhe këngëtari i mirënjohur Mahmut Ferati së bashku me kolegen e tij Vjollca Selimin.

Videoja tashmë po qarkullon në Youtube dhe po pëlqehet nga publiku./Lajmi.net/