“MAFFIA” projekti muzikor nga Don Xhon, arrin 10 milionë shikime për një muaj

Dhe, deri më sot ka arritur plot 10 milionë shikime në kanalin YouTube, shkruan lajmi.net.

 

 

Ishte vetë, rep-artisti i cili postoi një foto të këngës në storien e tij në Instagram teksa tregoi se edhe projekti i lansuar ditën e djeshme ‘Unë foli i fundit”, ka arritur 1 milionë.

Ndryshe, Don Xhoni së fundi po merr vëmendje me video-live në Instagram me një modele ruse e cila po i shpreh dashurinë reperit në gjuhën shqipe.

Theksojmë së, ajo madje ka bërë edhe tatuazh në dorën e saj fytyrën e Don Xhon./Lajmi.net/