Lumi B feston ditëlindjen, kaq vit mbush reperi

Lumi B është një nga reperët e parë në skenën muzikore, dhe ndonëse ka kaluar dekada në këtë sektor ai ka arritur që gjithmonë të sjell ndonjë risi për publikun,.

Anëtari i grupit ‘Kaos’ sot feston ditëlindjen me ç’rast ka mbushur 34 vite jetë, dhe në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar as urimet e miqve dhe fansave.

Ermal Fejzullahu e ka uruar, me një imazh të publikuar në Instagram duke i dëshiruar gjithë të mirat.

Loading...