Lumi B dhe Skerdi në bashkëpunim?

Ky aludim vjen pasi Lumi B ka publikuar një fotografi në profilin e tij në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ai i ka bërë tag Skerdit por nuk kanë shkruar ndonjë mbishkrim në imazh për të zbuluar arsyen e takimit.

Në rast të lansimit të një këngë, ky do jetë bashkunimi i parë i tyre dhe kënga e parë për vitin 2021 e Lumi B.

Ndryshe, Skerdi dhe Lumi janë një nga artistët e estradës me projekte të shumta muzikore të cilat arrihen të pëlqehen nga publiku./Lajmi.net/