Luana Vjollca thotë se është e dashuruar, ja kush po e shoqëron në Dubai

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ndodhet në Dubai.

Nga atje me ndjekësit po ndan fotografi të ndryshme, me motrën e saj Marinën dhe dhëndrin Getoar Selimi etë cilët po e shoqërojnë.

Nuk dihet nëse është edhe Krenari me ta mirëpo Luana e ka pranuar tashmë se është e dashuruar pranë një fotografie ku po shoqërohet nga një deve.

“E dashuruar”, ka shkruar Luana pranë fotos me të cilë tregon se po kalon momente të këndshme atje.