Luana Vjollca thekson vijat trupore në foton me bikini

Luana Vjollca si edhe shumë artistë të tjerë ka hapur arkivin e fotografive gjatë qëndrimit të tyre në karantinë, dhe po ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi moderatorja/këngëtarja ka publikuar një imazh në bikini të kuqe ku thekson vijat e përkryera trupore.

Përndryshe, kënga e saj e fundit titullohet ‘Pa panik’ dhe është pritur mirë nga publiku.