Luana Vjollca rrëmben sërish vëmendjen në rrjete sociale

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në rrjete sociale.

Aty, me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet dhe pothuajse gjithmonë rrëmben vëmendjen e tyre.

Në fotosesionin e fundit të realizuar në mënyrë shumë profesionale, Luana e ka treguar fizikun e saj.

Sa i përket anës profesionale, Luana që një kohë ka pauzuar nga emisioni i saj, ndërsa së shpejti vjen me këngë të re.