Luana Vjollca në Prishtinë për arsye të veçantë

Luana Vjollca është shumë e afërt me fansat e saj ajo i mban të informuar për çdo të re nga jeta profesionale.

Moderatorja/këngëtarja këtë fund javë e ka kaluar në Prishtinë, dhe arsyeja e ardhjes në kryeqytet është projekti i ri muzikor të cilin pritet ta lansoj brenda një kohe të shkurtër.

‘Koha për muzikë’ kishte shkruar Luana në foton e publikuar ku shfaqej në një studio muzikore, mbetet të shihet se çfarë po përgatit ajo.