Luana Vjollca ka një surprizë për festat e fund vitit

Luana Vjollca duket se shumë shpejt do sjellë një projekt të ri muzikor, të paktën kështu na bën të mendojmë me anë të postimit të fundit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi me rroba të babadimirit dhe kishte pyetur fansat “Çfarë dhurate doni t’ju sjell për vit të ri, së shpejti” duke aluduar kështu në një projekt të ri.

Kënga e fundit e Luanës mban titullin ‘Ti amo’, brenda tre muajve projekti ka arritur të arkëtoj mbi një milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/