“Lu ftë” në Çair, plagosen dy persona nga Haraçina

N.A. dhe B.A. janë plagosur mbrëmë ne ora 20 në Çair të Shkupit, njoftojnë mediumet maqedonase. Sipas tyre, ata janë transferuar në spital, me plagë të mara, transmeton Gazeta Lajm. Njëri madje ndodhet në rrezik jete, kanë thënë burime policore. Netpress shkruan se b5het fjalë për persona nga Haraçina, kurse nuk jepen detaje të sakta se ku ka ndodhur incidenti në Çair.