Lori zbulon datën e këngës së re dhe sjell disa sekuenca të saj

Loreta Kaçka e njohur për publikun si Lori, ka treguar se kur do të publikohet kënga e saj e re.

“E ke harru”, titullohet projekti i ri i këngëtares, i cili do të publikohet nesër (e premte) në orën 17:00 në kanalin YouTube.

Kësaj kënge, artistja ia bashkëngjiti edhe videoklipin, ndërsa përmes një videoje zbuloi disa sekuenca të saj.

Për ndryshe, “Mjerë dashnia” titullohet projekti i fundit i Lorit, të cilin e kishte publikuar me rastin e festave të funditit.