Lori Hoxha tregon gurin e çmuar por ky detaj u merr vëmendjen ndjekësve

Lori është ndër blogeret më të njohura shqiptare dhe frymëzim për shumë vajza me stilin interesant që ka, shkruan lajmi.net.

Ajo gjithashtu është një ndër blogeret më të ndjekura shqiptare, ku edhe mban ndjekësit e saj të informuar nga përditshmëria e saj.

 

Postimi i fundit në Instastory morri vëmendje të madhe pasi duke shfaqur një gurë të çmuar, ndjekësit e saj vërejtën se thonjtë e saj ishin mjaft të papastër.

Ndjekësit e saj theksuan se ajo do të duhej të pastronte duart dhe të kujdeses më shumë pasi ajo ka një numër të madh ndjekësish.