Loredana pozon me plot stil nga Parisi

Dhe, Loredana Zefi po ndan vazhdimisht postime nga atje, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, në profilin e saj zyrtar në Instagram ka publikuar fotografi të reja derisa mori vëmendje me stilin e veshjes.

Ndërkohë, një detaj që nuk mund të mos komentohej ishin tatuazhet e shumta që reperja ka në trupin e saj.

“Paris”, ka shkruar në përshkrimin e fotografisë.

Ndryshe, Loredana ditën e djeshme ka paralajmëruar se shumë shpejt do e lansojë një freestyle./Lajmi.net/