Loredana bëri bujë me këngën e re, ky është teksti i plotë në shqip

Loredana Zefi pas mesnatës lansoi projektin e ri muzikor, të cilin e solli edhe me videoklip.

Kënga mori vëmendjen për revoltën e reperes ndaj medieve si dhe për pjesën ku e përmend Mozzikun.

Meqenëse versioni origjinal i këngës “Angst” është në gjuhën gjermane, më poshtë mund ta gjeni tekstin e plotë të kësaj kënge në shqip dhe të kuptoni se përse po bën bujë.

Për ndryshe, Loredana ishte përfolur për një lidhje të mundshme me reperin Zuna, por këtë gjë dyshja e mohuan mbrëmë, pak orë para publikimit të “Angst”.