Linda Halimi vazhdon të tërheqë vëmendjen me pozat e fundit me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh publikon fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj, ku në vëmendje kujdeset të vë gjithmonë trupin e saj.

Ndryshimi i saj drastik vazhdon të jetë një inspirim i madh për shumë femra që e ndjekin atë.

Foto: Linda Halimi/InstaStory

Së fundmi, artistja e hitit “S’të fal” ka publikuar për fansat e saj në Instagram disa imazhe, ku e veshur me bikini teksa shijon rrezet e diellit.

Ajo vë në pah barkun e tonifikuar, muskujt e trupit dhe të pasmet atraktive – të cilat vijnë si rezultat i përkushtimit në palestër dhe ndërhyrjes BBL.

Foto: Linda Halimi/InstaStory

Në një tjetër video, këngëtarja me origjinë nga Vitia mund të shihet pranë pishinës, teksa merr disa rreze.

 

Linda përndryshe ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e muzikës së saj.