Leonora Jakupi nga Stambolli, publikon këto fotografi

Leonora nuk po heziton të postojë imazhe, shkruan lajmi.net.

Sapo ka publikuar fotografi e cila shihet veshur më shumë stil.

Leonora, shihet se ka zgjedhur një veshje me ngjyrë të zezë kombinim me një kapelë ngjyrë kafe.

Ndryshe, artistja shqiptare nuk ka zbuluar se me kë është në pushime në Turqi pasi që nuk ka ndarë ndonjë imazh në rrjete sociale.

Rikujtojmë se, këngëtarja ka bërë lidhjen publike për herë të parë dhe ka treguar se ka një raport të shkëlqyeshëm me partnerin.