Leonora Jakupi ka një mesazh pas arritjes së marrëveshjes mes VV-së dhe LDK-së

Pas më shumë se tre muajsh bisedime, më në fund LVV dhe LDK janë pajtuar me kushtet e njëra tjetrës për një koalicion bashkë qeverisës.

Ky zhvillim është komentuar nga shumë artistë të estradës, e së fundmi ka reaguar edhe këngëtarja nga Drenica, Leonora Jakupi, e cila ndau një postim të ‘koduar’.

“Për disa gjëra do bëhet mirë”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos së publikuar në InstaStory.