Leonardo DiCaprio tregon muskujt nga një jaht luksoz nga Ibiza

Leonardo DiCaprio tregoi fizikun e tij të apasionuar teksa u shfaq të hënën në një jaht në Ibiza, Spanjë.

Aktori fitues i Oscarit, 48 vjeç, u relaksua në bordin e anijes shumëmilionëshe, ndërsa kishte veshur një palë mbathje noti blu.

Ai hoqi këmishën për të marrë rreze dielli, duke treguar fizikun atraktiv dhe gjoksin me muskuj.

Foto: Splash News

Ylli i “Titanick” i mbrojti sytë nga shkëlqimi i diellit me një palë syze dielli të zeza.

Kjo vjen pasi Leo u tha se po kalonte kohë me mikeshën e tij të ngushtë, Irina Shayk.

Ylli i “Shutter Island” dhe Irina, 37 vjeçe, e cila ka një fëmijë me aktorin Bradley Cooper, ishin të dy në festën e ditëlindjes së Naomi Campbell në Festivalin e Filmit në Kanë në fillim të këtij muaji.

Foto: Splash News

Supermodelja ruse, e cila jeton në New York, ishte gjithashtu në mesin e atyre që morën pjesë në premierën e filmit të tij të fundit “Killers of Flower Moon”.

Ata njihen prej kohësh dhe të dy ishin në Coachella këtë pranverë – edhe pse zyrtarisht janë ‘thjesht miq’.

Foto: Splash News

Në moshën 37-vjeçare, Irina është pak më e vjetër se shoqërueset e zakonshme të aktorit, me Leon që zakonisht takohet me gra 25 vjeç e poshtë.

Së fundmi Leo u përfol për një lidhje me modelen Gigi Hadid pasi dyshja u panë në të njëjtat evente dhe festa të showbiz-it. /Telegrafi/