Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri

Rreth orës 17:20 të tjera lëkundje tërmeti janë ndjerë në Shqipëri.

Raportohet se tërmeti kishte një magnitudë 4.8 ballë dhe thellësi 2 kilometër në tokë.

Lexo Edhe:

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri

Vijon…