Ledri zbulon datën e publikimit të këngës me Lyrical Son dhe Singullain

Ledri Vula, Lyrical Son dhe Singullar, i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor.

“E maj 100”, titullohet kënga e cila është pjesë e albumit të Ledri Vulës ’10/10′.

Kjo këngë ka kohë që po paralajmërohet, e tani Ledri e ka treguar datën e saktë të publikimit.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Ledri tha se kjo këngë do të lansohet më datë 2 prill.