Ledri konfirmon se ka rikthyer bashkëpunimin me Faton Shoshin

Ledri Vula i është kthyer ish-menaxherit të tij, Faton Shoshi.

Nga tash e tutje, këngëtari dhe artisti ndër më të dashurit për publikun, do të jetë nën menaxhimin e Shoshit, shkruan lajmi.net.

Këtë e konfirmoi vetë Ledri në një intervistë me Artistët Shqiptarë, konkretisht me gazetarin Butrint Pasjaqa.

Ndër të tjera, Ledri në këtë intervistë foli edhe për çështje tjera private që janë në interes të publikut, siç është ajo e organizimit të një dasme me Sarën, gruan e tij.

Do të ishte një dasmë madhështore apo jo? Qe çka tha Ledri. /Lajmi.net/