Lady Gaga paraqitet në rrjete sociale me bikini ngjyrë portokalli

Superylli 35-vjeçar doli nga pishina e stilit vendpushues në shtëpinë e saj në Malibu, me vlerë 24 milion dollarë, në një majë të vogël në formë ylli dhe një palë funde me fije, shkruan Daily Mail.

Gaga shtoi një element shtesë të magjepsjes në ansamblin e saj mezi atje duke tundur një zinxhir të artë të belit, si dhe dy gjerdanë prej ari, transmeton lajmi.net.

Bringing the drama: For the brief clip, which was shared with her 48.3million followers on Wednesday afternoon, Gaga walked out of the water with her hands positioned behind her head

‘Little starZ’, mbishkroi këngëtaren e Pokerface, duke iu referuar pjesës së saj unike të bikini që mezi i mbulonte gjoksin e saj të bollshëm.

Ajo vishte flokët e saj brune të stiluar në një updo dhe të siguruar me një kapëse thua, ndërsa një palë hije cateye mbështetej në hundën e saj.

Classic glamour: She wore her brunette hair styled into an updo and secured with a claw clip, while a pair of cateye shades rested on her nose

Këngëtarja bleu pronën prej gjashtë hektarësh në 2014 për një shumë prej 24 milion dollarësh, me shtëpinë e stilit mesdhetar pa pamje nga plazhi Zuma nga një pikë e përparme në majë të greminës.

 

Për klipin e shkurtër, i cili u nda me 48.3 milion ndjekësit e saj të Mërkurën pasdite, Gaga doli nga uji me duart e saj të vendosura pas kokës së saj.