Kylie Jenner shndërrohet në bjonde tërheqëse në fotosesionin e ri

Kylie Jenner duket shumë atraktive sërish.

Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit imazhe nga seti i ri fotografik, ku erdhi më ndryshe prej asaj që jemi mësuar ta shohim prej kohësh, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja kësaj radhe erdhi si bjonde dhe dukej tërheqëse me një stil të ri të flokëve.

Për ndryshe, Kylie Jenner vitin që e lamë pas ka arritur përfitime të mëdha me biznesin e saj me produktet e grimit.