Kylie Jenner e bën ‘nxehtë’ edhe me veshje sportive

Ngjyra e kuqe si duket është e preferuara e Kylie Jenner.

Përveç veshjet elegante ajo edhe ato sportive i ka zgjedhur me ngjyrë të kuqe dhe e bëjnë të duket tejet joshëse teksa pozon brenda makinës.

“Dikush tha se ka një festë Shën Valentini”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Kylie njihet për format e përkryera trupore por në anën tjetër është edhe një biznesmene e fuqishme dhe për të dyja arsyet emri i saj lakohet shpesh nëpër media.