Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet kapen së bashku?

Çifti i përfolur Kylie Jenner dhe Timothée Chalamet duket se kanë hedhur hapin tjetër në lidhjen e tyre – takimin me familjet e njëri-tjetrit!

Ylli i “Kardashians” dhe aktori i “Call Me Be Your Name” janë fotografuar së bashku për herë të parë, duke u përzier me të afërmit e njëri-tjetrit në një Barbekju në fillim të këtij muaji.

Motra e Jenner, Kendall Jenner dhe motra e Chalamet, aktorja Pauline Chalamet, mund të shihen duke kaluar kohë me zogjtë e përfolur të dashurisë në një mbledhje në fotot e siguruara nga Page Six.

Veshja e Timothée nuk ishte e dukshme pasi ai u fotografua vetëm brenda automjetit të tij.

Kjo është hera e parë që aktori dhe ylli i Hulu janë parë duke kaluar kohë cilësore së bashku që kur filluan thashethemet për një romancë mes të dyve.

Kylie dhe Timothée thuhet se kanë kaluar ‘çdo ditë së bashku’.

Sipas njerëzve – të cilët e kanë ndjekur çiftin për javë të tëra – CEO i Kylie Cosmetics ka qëndruar në rezidencën e yjeve të “Lady Bird” në Beverly Hills, Kaliforni, “më shumë se gjashtë ditë në javë”, madje duke shkaktuar spekulime se ata janë shpërngulur së bashk.