Ky ishte reagimi i Fifit pasi e imituan momentin kur ajo humbi ndjenjat në “BBV”

Këngëtarja Fifi kishte humbur ndjenjat gjatë njërit nga episodeve të trasmetimit në  ‘BBV’.

Ai moment kishte filluar të shpërndahej me të madhe në rrjete sociale ku dhe ishte bërë mjaft viral.

E së fundmi artistja në një koncert teksa po këndonte një pjesëmarrës aty e ka imituar momentin kuar ajo humbi ndjenjat në BBV.

Fifi më pas e ndali performancën dhe deklaroi se ajo skenë nuk ishte e qëllimshme.

“Nuk jam rrëzuar sepse kam dashur. Po të kisha dashur të rrëzohesha për show kisha bërë tjetër gjë. Nuk jam rrëzuar për show dhe unë po e këndoj këtë këngë për ty”, i tha ajo fansit e më pas nisi të përformonte.