Ky është urimi special që Shyhrete Behluli ja bëri djalit për ditëlindje

Thuajse e tërë familja e këngëtares Shyhrete Behluli janë bërë persona publik e mjaftë të njohur.

Nuk bënë përjashtim as djali i vogël i këngëtares, Lumi.

Ky i fundit sot ka ditëlindjen dhe e ëma, këngëtarja Shyhrete Behluli i ka bërë një urim mjaftë të këndshëm, shkruan “Kosovarja”.

Shyhrete Behluli shkruan: “Urime ditëlindjen o ylli që shëndrit