Ky detaj zbulon se Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë ende në lidhje

Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik janë bërë bashkë sërish.

Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë edhe zyrtarisht çift përsëri, pas fotografive ku modelja dhe ish anëtari i grupit ‘One direction’ shihen duke mbajtur duart e njëri tjetrit, Gigi ka lëshuar edhe një tjetër detaj që konfirmon lidhjen e tyre.

Biondina ka publikuar një fotografi minuta më parë, ku pran krevatit të saj shohim se po mban fotografinë me këngëtarin britanik.

Ri-bashkimi i tyre po përkrahet edhe nga motra Bella dhe nëna Yolanda të cilat e vlerësojnë shumë 27-vjeçarin.