‘Kush të ndau prej meje’, kënga e famshme që ia kënduan Borës, pak ditë pas e këndon Trixa

Ditëlindja e moderatores mori vëmendje të madhe, shkruan lajmi.net.

 

Moderatorja ftoi shumë personazhe të famshme në ditëlindjen e saj, e për muzikën janë përkujdesur djemtë e Threedots.

E djemtë Borës ia kënduan këndën ‘Kush të ndau prej meje’.

Vëmendje mori reagimi i saj e cila mundohej të ikte nga aty.

Pak ditë më pas edhe Beatrixa është ajo e cila po e këndon këngën e njëjtë bashkë me banorët e tjerë.

Si duket kjo këngë ka marrë përmasa të mëdha dhe po pëlqehet edhe pas shumë vitesh.

Kujtojmë se kënga për herë të parë është kënduar nga Shpat Kasapi në vitin 2015./Lajmi.net/