Kresha e nusja ia hedhin valles, Sinani përkujdeset për muzikën (VIDEO)

Ai ka arritur që përmes krijimeve të tij, paraqitjeve që ka dhe personalitetin që gjithmonë ka shfaqur të jetë një artist i kompletuar.

Por sonte jeta e Kreshës merr një kahje tjetër. Kresha që prej sonte është i martuar, me vajzën që dashuroi dhe zgjodhi të marrë për nuse, transmeton Indeskonline.

Erzina dhe Kresha tashmë janë duke shijuar edhe dasmën e tyre në mesin e shumë miqve.

Për atmosferën e çiftit po përkujdeset Sinan Vllasaiu, teksa shoqëria po krijojnë atmosferën e mirë për dyshen./Indeksonline/

VIDEO: https://www.instagram.com/p/B6GpNchlYWz/?utm_source=ig_embed