Krah për krah me vjehrrën, lidhja e Dafinës me Dj.Geek bëhet akoma më serioze

Nuk dihet saktësisht kur ka nisur lidhja e tyre e dashurisë mirëpo nuk ka shumë që kur Dafina Zeqiri dhe Dj.Geek kanë dalë zyrtarisht së bashku.

Tani duket se lidhja e tyre është bërë akoma më serioze pasi në një postim të fundit të këngëtares, Dj.Geek shihet duke u shoqëruar krah për krah me nënën e Dafinës.

Nuk dihet nëse çifti kanë plane për të marrë ndonjë hap akoma më serioz, si fejesa.