Kjo ishte dreka e Bajramit për Yll Limanin

Këngëtari Ylli Limani, këtë herë drekën e Kurban Bajramit e konsumoi me të gjithë antarët e familjes.

Ylli postoi fotografitë e drekës, ku shihen ushqimet tradicionale shqiptare.

Nuk munguan supa, mantiat, orizi dhe specat në tryezën e këngëtarit.

Ylli u shpreh më i lumtur se asnjëherë pasi këtë ditë e kaloi me personat e zemrës, shkruan “Kosovarja”.