Kjo femër e quan Labin “mjaltë”, a do xhelozoj Qëndresa?

Labinot Gashi-Labi, tashmë është fytyrë e njohur dhe mjaftë i popullarizuar.

Ai ka arritur sukses në karrierën e tij si prezantues duke u afruar shumë me publikun, shkruan “Kosovarja”.

Krahas karrierës, Labi shpesh është në vëmendjen e mediave e publikut për jetën e tij private.

Ai dhe bashkëshortja e tij Qëndresa vlerësohen si një çift perfekt e komentohet shpesh për paraqitjet e tyre.

Komplimente marrin nga familja, shoqëria e ndjekësit.

E sot Labi u komplimentua nga motra e tij Agnesa e cila e quajti mjaltë. Mbase do xhelozonte Qendresa po të ishte ndonje femër tjetër. Sigurisht!/Kosovarja/