Kjo është sozia e Meghan Markle, do mbeteni ‘gojëhapur’ nga ngjashmëria

Por ky lajm nuk ka të bëj me marrëdhëniet e Meghan dhe familjes mbretërore, por ngjashmëritë e saj me 39-vjeçaren Akeisha Land.

39 vjeçarja ka treguar për “E!News” se njerëzit e kanë ngatërruar shpesh herë në rrugë me Meghanin.

Dhe ky fakt e ka bër atë të njihet e privilegjuar pasi ajo shprehet se dukesha Meghan është një person për tu admiruar  “Dukesha është e mrekullueshme” shprehet Akeisha.