Kinsey Wolanski provokon me pozën në bikini nga Maldives

Kinsey Wolanski i ka provokuar keq ndjekësit e saj.

Modelja amerikane, Kinsey Wolanski, ndodhet në Maldive, shkruan lajmi.net.

Nga atje po ndan fotografi të ndryshme, ndërt o ka provokuar ndjekësit me një postim ku shfaqet në bikini me të cilat edhe ka treguar format trupore.

“Jam aq mirënjohëse sot për të gjithë miqtë e mi, familjen dhe ju”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Kinsey Wolanski u bë e njohur në Madrid në finalen e Ligës së Kampionëve kur hyri në fushë derisa po zhvillohej ndeshja Tottenham-Liverpool.