Kim paralajmëron koleksionin e ri me imazhe tërheqëse

Kim duket joshëse në fotografitë e reja.

Kim Kardashian vazhdon të mbetet ndër emrat më të komentuar të shoubizit, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo paralajmëroi koleksionin e ri të “Skims”, teksa publikoi dy fotografi e veshur me ‘bodysuit’ të bardhë.

Ylli televiziv bëri të ditur se koleksioni i saj i ri do të publikohet më 5 janar, por vëmendja ishte tek format e saj.

Kim u fotografua e ulur në një divan, teksa flokët i kishte bërë gërshetë.

Kujtojmë se Kim Kardashian dhe partneri i saj, Kanye West, kishin një vit me ulje-ngritje, madje në një kohë ishin në prag të divorcit, por duket se së fundi gjërat janë përmirësuar.