Kim duke shëtitur plazheve të Meksikës, merr gjithë vëmendjen me format trupore

Kim Kardashian po shijon pushimet në Meksikë.

Paparacët e kanë fotografuar duke ecur plazheve atje dhe si zakonisht e ka marrë vëmendjen me format trupore.

Kim, e veshur në bikini shihet se nuk ka pasur fare nevojë ta përdorë fotoshopin pasi posedon linja perfekte.

Ajo ka vendosur edhe aksesorë të cilën e bënin të dukej akoma më me stil dhe joshëse.

Loading...